Seminarium online

W dniach 3.04.2020 oraz 3.04.2020 odbędą się seminaria online dla psychoterapeutów dziecięcych „Jak przetrwać epidemię”, których celem jest wymiana doświadczeń i refleksji na temat pracy z dziećmi w czasie epidemii.

Seminaria urodzinowe

Wznawiamy naszą tradycję seminariów urodzinowych. Wczoraj odbyło się seminarium poświęcone myśli Pauliny Kernberg. Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkania!

Wystąpienie dra Adama Curyło 19.05.2019

Zapraszamy na wystąpienie dra Adama Curyło pt.: „Kilka słów o specyfice i trudnościach w prowadzeniu psychodynamicznej superwizji terapeutów dzieci i młodzieży”. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: spdwinnicott@gmail.com

LOT Motyla 2019

Zapraszamy na kolejną edycję letnich treningów obserwacyjnych dla psychoterapeutów „LOT Motyla”. Treningi odbędą się podczas corocznych obozów terapeutycznych dla rodziców z dziećmi w dniach: 14-16 czerwca oraz 13-15 września w Byszycach koło Krakowa. Szczegółowe informacje można uzyskać mailowo.

Jesteśmy po dwóch wyjazdach terapeutycznych „Myśli gąsienicy”, które w tym roku odbywaly się w Ośrodku Wypoczynkowym Krecik w Kretowinach oraz Pensjonacie Dyrdowka w Byszycach. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie finansowe! Dziękujemy również uczestnikom Letniego Treningu Obserwacji za udział i zaangażowanie. Chętnych terapeutów zapraszamy za rok! :)

LOT Motyla

Zapraszamy psychoterapeutów na Letnie Treningi Obserwacji wczesnej relacji rodzic – dziecko. Zgłoszenia i szczegółowe infromacje: spdwinnicott@gmail.com

Wyjazdy terapeutyczne „Myśli gąsienicy”

Jak co roku organizujemy „Myśli gąsienicy” czyli wyjazdy terapeutyczne dla rodziców z małymi dziećmi. W tym roku odbędą się w Kretowinach koło Morąga oraz w Byszycach koło Krakowa. Wyjazdy organizowane są ze zbiórek pieniężnych. Z góry dziękujemy wszystkim którzy zechcą wesporzeć naszą inicjatywę!

„Przystań” Superwizje dla wychowawców.

Zapraszamy wychowawców placówek opiekuńczo – wychowawczych na bezpłatne superwizje prowadzone przez terapeutów Stowarzyszenia. Zgłoszenia pod adresem mailowym Stowarzyszenia: spdwinnicott@gmail.com

Seminarium

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na seminarium „Psychoanaliza i psychoterapia dzieci po drugiej stronie równika” Seminarium odbędzie się 20.01.2018 o godz. 12.00. Osoba prowadząca: Elżbieta Wilkowska.

Myśli gąsienicy w Orkuszu

Jesteśmy już po pierwszym wyjeździe terapeutycznym dla rodziców z małymi dziećmi w tym roku. Odbył się w Orkuszu w dniach: 9-12 sierpnia. Fotorelacja na facebooku! Kolejny turnus odbędzie się we wrześniu w Myślenicach.

Back to Top

Facebook