Wystąpienie dra Adama Curyło 19.05.2019

Zapraszamy na wystąpienie dra Adama Curyło pt.: „Kilka słów o specyfice i trudnościach w prowadzeniu psychodynamicznej superwizji terapeutów dzieci i młodzieży”. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: spdwinnicott@gmail.com

LOT Motyla 2019

Zapraszamy na kolejną edycję letnich treningów obserwacyjnych dla psychoterapeutów „LOT Motyla”. Treningi odbędą się podczas corocznych obozów terapeutycznych dla rodziców z dziećmi w dniach: 14-16 czerwca oraz 13-15 września w Byszycach koło Krakowa. Szczegółowe informacje można uzyskać mailowo.

Jesteśmy po dwóch wyjazdach terapeutycznych „Myśli gąsienicy”, które w tym roku odbywaly się w Ośrodku Wypoczynkowym Krecik w Kretowinach oraz Pensjonacie Dyrdowka w Byszycach. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie finansowe! Dziękujemy również uczestnikom Letniego Treningu Obserwacji za udział i zaangażowanie. Chętnych terapeutów zapraszamy za rok! :)

LOT Motyla

Zapraszamy psychoterapeutów na Letnie Treningi Obserwacji wczesnej relacji rodzic – dziecko. Zgłoszenia i szczegółowe infromacje: spdwinnicott@gmail.com

Wyjazdy terapeutyczne „Myśli gąsienicy”

Jak co roku organizujemy „Myśli gąsienicy” czyli wyjazdy terapeutyczne dla rodziców z małymi dziećmi. W tym roku odbędą się w Kretowinach koło Morąga oraz w Byszycach koło Krakowa. Wyjazdy organizowane są ze zbiórek pieniężnych. Z góry dziękujemy wszystkim którzy zechcą wesporzeć naszą inicjatywę!

„Przystań” Superwizje dla wychowawców.

Zapraszamy wychowawców placówek opiekuńczo – wychowawczych na bezpłatne superwizje prowadzone przez terapeutów Stowarzyszenia. Zgłoszenia pod adresem mailowym Stowarzyszenia: spdwinnicott@gmail.com

Seminarium

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na seminarium „Psychoanaliza i psychoterapia dzieci po drugiej stronie równika” Seminarium odbędzie się 20.01.2018 o godz. 12.00. Osoba prowadząca: Elżbieta Wilkowska.

Myśli gąsienicy w Orkuszu

Jesteśmy już po pierwszym wyjeździe terapeutycznym dla rodziców z małymi dziećmi w tym roku. Odbył się w Orkuszu w dniach: 9-12 sierpnia. Fotorelacja na facebooku! Kolejny turnus odbędzie się we wrześniu w Myślenicach.

Wyjazd terapeutyczny

W tym roku już po raz czwarty organizujemy wyjazd terapeutyczny dla byłych wychowanków placówek opiekuńczo – wychowawczych wraz z ich dziećmi. Ze względu na rosnące zainteresowanie planujemy zrealizować dwa turnusy. Jeden w północnej części Polski drugi w południowej. Wyjazd jest finansowany z samodzielnej zbiórki pieniężnej. Dzięki środkom, które zbierzemy może być skierowany do większej liczby osób. Prosimy więc o wsparcie finansowe, każdy grosz się liczy. Konto: 25 1140 2004 0000 3502 7544 0092 Tytuł wpłaty: darowizna wyjazd wakacyjny Dziękujemy ślicznie

Zapraszamy do współpracy

Witamy na stronie internetowej polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów Dziecięcych im. Donalda Winnicotta, które opiera działalność na aktywności i pracy społecznej członków. Głownymi celami Stowarzyszenia są popularyzacja idei Donalda Woodsa Winnicotta, stworzenie forum łączącego psychoterapeutów oraz osoby zajmujące się rozwojem emocjonalnym, psychicznym i psychofizycznym dzieci (psychologów, pedagogów, lekarzy różnych specjalizacji, logopedów, fizjoterapeutów, pielęgniarki, nauczycieli i innych specjalistów), wspieranie wczesnej relacji matka–dziecko, ojciec–dziecko, a także wspieranie i pomoc w rozwoju dziecka oraz wspieranie i edukacja najbliższego otoczenia. Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością zapraszamy do zapoznania się z… (Czytaj więcej)

Back to Top

Facebook